Książka o KRYPTO! – #recenzja

Spis treści artykułu

Książka o KRYPTO! – #recenzja video

Któż z nas nie widział memów nt. inwestorów #krypto czy samych #kryptowalut? Ile jest w nich prawdy, a co jest fikcją? Czy naprawdę na tym się zarabia, czy tylko traci?!?!? Jak Realnie wygląda ten świat?
Na to i wiele innych pytań starałem się szukać odpowiedzi w książce pana Rafała Łapać – Jak bezpiecznie i bez pośpiechu wejść w świat #kryptowalut.

 

O książce  

Książka jest kompleksowa! Dowiemy się z niej:
– czym są kryptowaluty?
– jak powstały?
– gdzie je można kupić i jak nimi handlować?
– w jaki sposób możemy je chronić czy również, w jaki sposób rozliczyć ewentualne zyski z urzędem skarbowym?

Na te i wiele jeszcze innych pytań, autor bardzo wnikliwie odpowiada. Generalnie jest w niej wszystko i to stanowi o jej wartości dla osób chcących wejść w ten świat.

Podsumowanie… 

To, co jest atutem książki to forma, jaką przyjął autor, pisząc swoją książkę. Jest to poradnik napisany w formie akademickiej. Narracja nie jest budowana na popularności i próbie zabłyśnięcia autora, do czego przyzwyczaiły nas publikacje anglojęzyczne. W tej książce nacisk został położony na fakty oraz realia ze świata krypto.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

ALE wybicie z Trójkąta

Akcje Allegro #ALE wybicie z trójkąta! Pytanie czy skuteczne? na Akcjach Allegro #ALE  obecnie możemy zaobserwować wybicie z formacji #trójkąta. Jej statystyczna szkuteczność to aż

Czytaj więcej »