O tym jak w 1,5 godziny zarobić 32 pkt na giełdzie czyli w jaki sposób oszukuje się niedoświadczonych graczy.

FW20 aktualnie

Nadmienię tylko że, ów 32 pkt. Jest odpowiednikiem :

Przy inwestycji    1700 zł (1  kontrakt)    320 zł      19 % zysku
Przy inwestycji    17 000 zł (10  kontrakt)    3 200 zł      19 % zysku
Przy inwestycji    170 000 zł (100 kontrakt)    32 000 zł      19 % zysku

 

Często w mediach,  można natrafić na  video w  którym, pokazane jest jak w parę minut autor zarabia jakąś pokaźną sumę pieniędzy. Jakie to proste …. 
Niedoświadczonemu inwestorowi wydaje się wtedy, że gdy taką „godzinę” pomnożymy przez liczbę godzin występujących podczas trwania jednego dnia otrzyma dzienny możliwy zysk.  Niestety to nie jest prawdą.  Jednym z elementów dobrej inwestycji jest odpowiedni moment jej zawarcia który, z racji tego że, jest to Moment  nie zdarza się często. Więc jeśli masz problem finansowy i potrzebne są Ci szybko pieniądze, to bez Umiejętności i PRAKTYKI  – NIE BIERZ SIĘ ZA SAMODZIELNE INWESTOWANIE.

 Poza tym  po raz kolejny formacja omówiona na płycie DVD Price Action dała dobrze zarobić.  Więcej szczegółów dotyczących dzisiejszego dnia sesyjnego opisuje w artykule zamieszczonym na stronie www.nasza-sakiewka.pl

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading