Wysoka Fala podnosi wszystkie okręty. Niestety, zasada ta ma zastosowanie również w przeciwnym kierunku.

 Akcje Cigames

Zgodnie z powyższym, obecna sytuacja dotyczy wszystkich walorów, to też zgodnie z informacją zawartą w ostatnim WIDEO, została zamknięta pozycja na Akcjach CIGAMES. I w takich okolicznościach być może, tylko na krótką chwilę kończy się nasza przygoda z tegorocznym Rekordzistą wzrostu na poziomie 67% Zysku.

Tak jak zawsze wspominam- nie należy obrażać się na Akcje. Jeśli pojawi się kolejny sygnał zakupowy, będę starał się go wykorzystać o czym z wyprzedzeniem na pewno Was poinformuje.  

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO   lub do skorzystania z możliwości indywidualnej konsultacji KLIKNIJ TU

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading