Zysk 56% – Technika Ponad Intuicję – Akcje PFLEIDERZrzut ekranu 2017-05-25 o 22.55.42

Na początku tego miesiąca, pisałem wam w artykule o zmianie jaką przeszedłem w moim podejściu do inwestowania.
O tym, że przedwczesne i często oparte o intuicję działanie rzadko sprawdza się na rynku akcji (link do artykułu).

Wtedy miałem dylemat dotyczący sytuacji na Akcjach PFLEIDER. Jest to inwestycja z mojego portfela akcji, na której w tamtym momencie miałem zysk przekraczający 50%. A mój dylemat, polegał na tym, że dostrzegłem na ów wykresie Akcji PFLEIDER, możliwość wystąpienia formacji zwrotnej i w takiej sytuacji zastanawiałem się czy Akcje SPRZEDAĆ czy ZOSTAWIĆ.

Akcje PFLEIDERWtedy zadecydowałem, że nie posłucham intuicji a ściśle zastosuje się do zasad wynikających z Analizy Technicznej. Na dzień dzisiejszy, cena wróciła na poziom Zysku 55% i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Akcje SANOK
Pierwsza spółka akcyjna kupiona przez Franciszka z Naszego Klubu i tak się składa, że również ja posiadam ją w swoim portfelu. O zakupie informowałem w artykule, z zeszłego tygodnia (Link do artykułu). Na dzień dzisiejszy pokonaliśmy poziom 6% zysku i jedziemy po Więcej.

 Tym czasem chciałbym się z Wami podzielić kilkoma rekomendacjami, jakie otrzymał kurs szkoleniowy, którego jestem autorem.

szkolenie giełdowe rekomendacja

szkolenie giełdowe rekomendacja akcje

Jak to się mówi, „Miarą Mistrza są jego Uczniowie”  dużo sukcesów!

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading