Analiza Akcji CIGAMES

Jedną z elementarnych zasad mojego kursu „Inwestowania w Akcje” jest tzw. GWARANCJA. Czyli jeżeli po skończonym Szkoleniu w miarę nabywania praktyki na żywym rynku, pojawią się jakieś wątpliwości lub dodatkowe pytania, jako mój absolwent zawsze możesz zadzwonić, umówić się na coaching i na bieżąco rozjaśniać swoje wątpliwości. o to chodzi w zasadzie Pracy na EFEKT.

Oglądając to wideo, zobaczysz, że inwestowani w akcje wcale nie jest trudne. I że jest w zasięgu każdego. Więc jeśli zastanawiasz się, czy Ty również mógłbyś czerpać zyski z inwestycji zapraszam do kontaktu.

W wideo zamieściłem:

  • Omówienie inwestycji jednego z moich Absolwentów w Akcje CIGAMES
  • Psychologia i zastosowanie Analizy Technicznej w praktyce
  • Aktualna Analiza Akcji CIGAMES

Zapraszam :)

LINK DO WIDEO 

 

PS. Przepraszam za słaby mikrofon mojego rozmówcy. Mi również ciężko było prowadzić ten coaching, ale czego się nie robi dla absolwenta :)

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. 

...
Loading