Zysk 350 % w 1 minutę !!!!

Zysk

Dzisiaj weekendowo więc króciutki wpis o Inwestycjach Alternatywnych…

 

Podczas dzisiejszego spacerku i wizycie pod bankomatem udało mi się w ciągu niespełna 1 minuty stworzyć warunki pod zysk sięgający spokojnie ponad 350 %.  

Dlaczego piszę, stworzyć warunki ?

Ponieważ doświadczony inwestor wie, że nie należy dzielić skóry na żywym  niedźwiedziu a zysk liczy się po Zakończeniu Transakcji.

Miałem dzisiaj szczęście i trafiło mi się coś wartościowego. Banknot o nominale 100 zł w bardzo atrakcyjnej pod względem kolekcjonerskim, niskim numerem klasyfikacyjnym.  Mój sukces będzie zależał od tego, czy uda mi się dotrzeć do „kolekcjonera” który będzie zainteresowany zapłacić mi za ten banknot. Jest to wąska grupa, ale dzięki popularnemu portalowi aukcyjnemu myślę znaleźć nabywcę.

Jednocześnie zamieszczam screen do aukcji aktualnie trwającej, na której wystawiony jest banknot o numerze seryjnym odleglejszym od mojego.

Na ten moment Cena sięga 500 zł !!!

Paradoksalnie – Szczęście towarzyszy  nam wtedy gdy najmniej go oczekujemy. Dlatego nie słyszy się o wielkich majątkach zdobytych przez ich właścicieli przy stole do gry…  

Ale szczęście w tym wypadku to jedno, a świadomość to coś zupełnie innego. Ktoś inny na moim miejscu, nieświadomie mógłby wydać ten banknot  przy okazji najbliższych zakupów…

Inwestycje Alternatywne

Wino,  Whisky,  Sztuka,  Numizmatyka, Samochody Klasyczne, Działki na Mazurach itd. Inwestycje Kreowane a następnie sprzedawane  przez marketingowców. Więcej wspólnego mają z NLP niż z Realną Wartością.  

Osobiście dostaję masę zapytań i drugie tyle ofert na tzw. intratną inwestycję. Osoba która jest sprzedawcą jednocześnie gwarantuje mi odkup. Brzmi zachęcająco ?!

 Niczym mityczne Syreny które swym śpiewem ściągały  na pewną śmierć marynarzy…

 

Tworzenie Nadziei na Łatwy Zysk…. Masz już tego dosyć ? Chcesz z tym skończyć ?

Nauczyć Cię zauważać prawdziwą wartość w inwestycjach. Zapraszam na pierwsze tego typu szkolenie, podczas którego omówię najbardziej popularne Propozycje „Inwestycyjne”. Pokażę co kryje się za tymi propozycjami.

Wszystkie osoby chętne wziąć udział w Szkoleniu Online proszone są o wysłanie do mnie wiadomości email, wpisując w temacie – Inwestycje Alternatywne – . Mój email : pawel.salamucha@yahoo.pl

Ilość Miejsc Ograniczona.

PS. Sprawdźcie w portfelu, czy przypadkiem nie macie tam podobnie cenionych banknotów.

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading