KONTRAKTY TERMINOWE – Zysk 22 %

PawelSalamucha - Akcje
PawelSalamucha – Akcje

 

Ostatnie kilka tygodni upływa nam na biernej obronie naszych pozycji Akcyjnych, co jest potwierdzeniem tego co zawsze powtarzam, że na giełdzie oprócz odpowiedniej wiedzy liczy się również dobry moment rynkowy.  Ale jak mawiał jeden z moich  Wielki Nauczyciel Zbyszek Stawicki „Nie wypadłeś krowie z pod ogona, Myśl”
W momencie gdy akcje schodzą z pola widzenia, jest to dobry moment na wykorzystanie innych możliwości jakie daje nam Giełda Papierów Wartościowych… Kontrakty Terminowe.

KONTRAKTY TERMINOWE to instrument dla doświadczonych inwestorów. Nie tyle z racji stopnia skomplikowania co z racji zasobności realnej. Widzisz, siebie nie oszukasz a tym bardziej gdy chodzi o podstawowe zasady rynku.

Od kilku tygodni podczas webinarów porannych, które prowadzę online w każdy poniedziałek i czwartek o 8.30  lansuje zagranie w oparciu o Formację Harmoniczną XABCD. Mój scenariusz się sprawdził i doszło do spadków a giełda pięknie wynagrodziła za dobrą analizę. Zysk + 22 % na każdym kontrakcie w niepełna tydzień.  Kolejna definicja  którą zaakcentowałem na ostatnim czwartkowym webinarze to  hierarchia ważności i możliwości konkretnych skal czasowych.  Ponownie miałem rację. Z tego wszystkiego wyszło całkiem Ciekawe Szkolenie. Zobaczcie sami  – Polecam :)

Link do Szkolenia… (Szkolenie Giełdowe)

 

WIELKANOC

Korzystając również z sytuacji  chciałbym złożyć wszystkim przyjaciołom i sympatykom tej strony najszczersze życzenia z okazji zbliżających się świąt. Pamiętajcie to jest czas z Rodziną. Nie marnujcie go na dokończenie jakiś zaległych spraw czy na giełdę. Pracy nie przerobisz a taki czas zdarza się tylko raz w roku.

                                                                                                                         Pozdrawiam  – Paweł Salamucha

 

 

 

PS. A już po świętach kolejny wpis w którym opowiem wam o „wysokich” standardach polskich środowisk trudniących się „profesjonalnym” zarządzaniem pieniędzmi. Oraz o „niezawisłości” polskiego sądownictwa…

...
Loading