Trend horyzontalny – rynek odpoczywa, my róbmy to samo.

Zmęczyć i zniechęcić, w mojej ocenie to polityka rynku na najbliższe dni.


Nawiązując do mojego wczorajszego  stwierdzenia, że nie zamierzam prowadzić pozycji za długo do dołu. (KLIKNIJ TU!) Dziś uchylę rąbka tajemnicy i powiem dlaczego.
Otóż po odbiciu od oporu, cena weszła w poziom pomiędzy dwoma ważnymi punktami, rysując jednocześnie okres trendu bocznego, nazywanego również horyzontalnym. Jest to najtrudniejszy czas, z którym inwestor musi sobie radzić i bynajmniej nie chodzi mi tu jedynie o cierpliwość. To, co w nim trudne, to jego nieprzewidywalność. Wewnątrz może wydarzyć się wszystko.

Puentując to, slangiem graczy terminowych-Odwracamy gacie i jedziemy z powrotem!

Trend horyzontalny – rynek odpoczywa, my róbmy to samo.
Osobiście jeszcze bez pozycji!

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading