Zimowy Kurs Inwestycyjny

Zimowy Kurs Inwestycyjnyzimowy kurs inwestycyjny: Podczas gdy Komisja Konkursowa obraduje ja mogę sobie pozwolić na krótką prywatę i jeszcze raz wyjaśnić kilka wątpliwości, które pojawiały się podczas rozmów z Wami.
Sam projekt w dużej części współfinansowany jest dzięki naszemu Partnerowi – Fundacji Banku Zachodniego WBK. Otrzymaliśmy środki w ramach konkursu – „Bank Ambitnej Młodzieży” . W tym miejscu pojawiała się pierwsza wątpliwość, dotycząca wieku. W Regulaminie Zimowego Kursu Inwestycyjnego zawarliśmy w §1 pkt.6. Beneficjentami kursu są osoby w szczególności uczące się, ale w sytuacji nie uzyskania pełnej listy, komisja daje sobie możliwość odstępstwa od tej zasady.  Mieliśmy do dyspozycji 15 miejsc, a do tej pory wpłynęło (i nadal wpływają), ponad 380 zgłoszeń, to też o naszym wyborze głównie będzie decydować, jakość waszych motywacji. Liczy się zaangażowanie, poczucie humoru i możliwość realnego wykorzystania wiedzy w praktyce.

Szykuje również małą niespodziankę, której niektóre osoby mogą się już domyślać :)

Kolejny temat to błędy podczas wpisywania danych kontaktowych. W kilka osób robimy co możemy, by skontaktować się z Wami, ale brak odzewu w słuchawce i odpowiedzi na email wiąże nam ręce.

O wynikach poinformujemy jutro, udostępniając motywy zwycięzców bez podawania ich danych. Zależy nam na transparentności i uczciwości w stosunku do innych uczestników konkursu w taki sposób aby Każdy mógł się z nimi zapoznać a ci szczęśliwcy, odnaleźć siebie :)

Sami zwycięscy zostaną poinformowani poprzez email z instrukcją odbioru nagrody, czyli bezpłatnego wstępu na profesjonalne szkolenie inwestycyjne o wartości 1500 złotych. (Prawdopodobnie w okolicach poniedziałku – 5 luty)

Kolejna rzecz, to posiadanie aktywnego konta na facebook. Będzie ono potrzebne do uzyskania dostępu, do materiałów które powstano w wyniku realizacji lekcji w ramach Zimowego Kursu Inwestycyjnego.  Nagrania z lekcji wraz z prezentacjami zostaną umieszczone na zamkniętej grupie, do której będą mieli dostęp uczestnicy szkolenia.

Realizacja projekt rozpoczyna się 10 lutego. W sobotę o godzinie 9.30 rozpocznie się pierwsza lekcja online dla uczestników szkolenia. Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć, to po to powstała ta zamknięta gruma na facebook, by w łatwy sposób mógł uzupełnić wiedzę.

To tyle na ten moment, trzymam kciuki i do usłyszenia :)  – Paweł Salamucha

Zimowy Kurs Inwestycyjny
http://zimowykursinwestycyjny.pl