Zimowy Kurs Inwestycyjny Online – 5 darmowych biletów dla Subskrybentów!

Zimowy Kurs Inwestycyjny: Zgłoś swoją aplikację do bezpłatnego kursu inwestycyjnego w formie 7 spotkań online! Wejdź na stronę http://zimowykursinwestycyjny.pl i zdobądź bilet dla siebie!

Pamiętaj nie interesuje nas termin ani kolejność zgłoszeń. Po prostu zachęć nas, byśmy Ciebie wybrali!
http://zimowykursinwestycyjny.pl  – Powodzenia!

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.