Podatek Giełdowy 2020! / Webinar z Księgowym!

Złożenie rozliczenia podatkowego jest obowiązkiem każdego inwestora giełdowego. Nie ma znaczenia, czy zarobiłeś, czy poniosłeś stratę, w obu tych sytuacjach powinieneś się rozliczyć.

Jak to zrobić, o co musisz zadbać, by wszystko odbyło się w prawidłowy sposób, zostanie omówione, podczas najbliższego spotkania z profesjonalnym księgowym.

Jeżeli masz pytania, wątpliwości lub zwyczajnie chciałbyś o coś zapytać, to podczas tego spotkania będziemy do Twojej dyspozycji!

Link do zapisu: KLIKNIJ TU!

Zapraszamy Cię do udziału w webinarze na żywo już w najbliższy wtorek 30 marca o godzinie 19:00!

Specjalnym gościem będzie Jerzy Żyjewski, z zawodu licencjonowanym księgowy z ponad 15-letnim doświadczeniem. Swoje wykształcenie uzyskał na Uniwersytecie Szczeciński: kierunek – Rachunkowość i Finanse oraz w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu: kierunek – doradztwo podatkowe. Posiada Licencję Ministra Finansów nr 4439/2003 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań do naszych prowadzących, dlatego warto wziąć w nim udział na żywo!

Link do zapisu: KLIKNIJ TU!

Jeżeli chcesz zacząć inwestować na Wall Street i nie tylko to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Brokera LYNX! Szczegóły w stopce! :)

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

...
Loading