„Grosz do grosza, a będzie kokosza – dzięki cierpliwemu oszczędzaniu można sobie pozwolić na więcej”

Zacznij Inwestować! Na przestrzeni lat, wycierają się pewne prawdy, bo młodzi ludzie nie chcą ich słuchać. Wydaje się im, że jest to nieaktualne, a już na pewno niemodne. Potem przychodzi odpowiedni wiek i przekonujemy się o tym, że to samo słońce, które ogrzewało mojego dziadka, potem ojca tak samo ogrzeje moje wnuki i będzie świeciło długo po naszej śmierci.

Narzędzi i sposoby się zmieniają, ale zasady zarabiana zostają te same!

Zapraszam cię do wysłuchania najnowszej audycji Polski WallStreet w której opowiem, dlaczego, jeśli jeszcze nie inwestujesz, to powinieneś zacząć.

1/ poznasz historię listonosza i potęgę procenta składanego;
2/ porównamy rynek finansowy z nieruchomościami;
3/ dowiesz się, co ja bym wybrał, gdybym był na początku swojej kariery?

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading