Inwestycje w obecnym momencie powinny być rozpatrywane jedynie w aspekcie -SPEKULACYJNYCH-.

Jak można dostrzec, na wykresie bazowym na ten moment nie pojawiły się żadne formacje zawracające rynek. Nie ma również sygnałów krótkoterminowych zapowiadających choćby niewielką korektę, a w myśl powiedzenia, „ Że wysoka fala podnosi wszystkie okręty” identyczne sytuacja ma się do spadków.  Nie zmienia to faktu, że każdy wzrost zaczyna się od najmniej oczekiwanego momentu. 

Czy to ten moment ?  

Jak zwykle, tego dowiemy się po fakcie. Nie zmienia to jednak faktu, że należy być czujnym.

I w ten sposób,w oparciu o zasady omówione w szkoleniu „Kompletna Metoda Inwestowania na Giełdzie”  oraz odpowiednie zastosowanie Money Management do naszego portfela dołączyły Akcje VISTULA. 

AKcje VISTULASytuacja stricte techniczna z ryzykiem nie przekraczającym 4%. Stosunek Z/R = 5 

EKG:I
Jednocześnie nadal czekamy na zrealizowanie pierwszej inwestycji Jagody, która właśnie ukończyła część teoretyczną Szkolenia Giełdowego Online w ramach EKG i swoją wiedzę w praktyce wykorzystuje na rynku. 

Poziom wejścia ustalony, zlecenie złożone czekamy na Finał tej sytuacji. 

 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO   lub do skorzystania z możliwości indywidualnej konsultacji KLIKNIJ TU

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading