mbank-mass-logo-LABEL-fc-CS5.ai-1-strona

 

Podczas czwartkowej sesji (09.04.2015), zgodnie z instrukcja zawartą w WIDEO zamieszczonym na moim kanale YouTuBe.com do naszego portfela zakupione zostały Akcje MBank.

Akcje Mbank:m

Inwestowanie w Akcje może i jest łatwe, pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie określimy „Parametry Inwestycji”. W taki sposób jak opisywałem to w poprzednim artykule „Pilot vs Inwestor”

 

Akcje Mbank:d
Doprecyzowanie momentu wejścia. Kupno po 450 zł.

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

...
Loading