Akcje LENA, Akcje WAWEL, Akcje HUTMEN

Witam po technicznej przerwie i od razu przechodzę do tematu. Podczas dzisiejszej sesji kupiłem Akcje LENA.

Akcje LENA
Akcje LENA

Klasyka gatunku, czyli Formacja 123. Oczywiście, jest to tylko jeden z wielu elementów, które złożyły się na ów decyzję inwestycyjną. Papier kupiony, Stop Loss postawiony, reszta w rękach rynku. Po dzisiejszej sesji zysk 2,87%.

Jednocześnie chciałbym poinformować o innej swojej inwestycji , którą podjąłem 6 listopada (informację o tamtej inwestycji zamieściłem TU: WAWEL W PORTFELU) Na ten moment Zysk 5,29%.

Od czasów sierpnia, w portfelu nadal ma spółkę HUTMEN, której zysk to 9,45%

Akcje 1.12
Akcje PL w Portfelu, grudzień 2014 r.

 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading