Szybki Flesz dotyczący nowych pozycji otwartych podczas dzisiejszej sesji. Obie mają charakter spekulacyjny.

1246316-web-integergk-on-yellow

 

 

 

Pierwszy zakup to Akcje INTEGERPL. Spółka z której akcjami mieliśmy już przygodę w naszym portfelu. Była to wątpliwa satysfakcja, ale w myśl zasady „że to nie akcje są słabe, tylko moment w którym zdecydowaliśmy się je kupić, był nieodpowiedni” nie obrażamy się na Walory i dajemy kolejną szansę. Postąpiłem zgodnie z planem, który zaprezentowałem w ostatnim VIDEO. Więc jeśli, jeszcze go nie oglądałeś/łaś KLIKNIJ TU.

firm_158_4725a7_big

Kolejna Spółka, której akcje  zdecydowałem się zakupić podczas dzisiejszej sesji to ASBIS. Jedna z bardziej spektakularnych inwestycji z naszego portfela w latach ubiegłych (Artykuł). Ostatnio dały zarobić 95%. Czy i tym razem spółka się sprawi ?  Nasza rola, jako inwestora została wykonana. Stop Loss określony, reszta w rękach rynku. Czekamy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

reści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

...
Loading