„Na giełdzie, bogaty od biednego różni się tym, że ten pierwszy ma Czas”

Potwierdza się mój scenariusz z Lipcowego WIDEO, podczas którego informowałem o możliwości inwestycyjnej na Akcjach GTC. Podczas dzisiejszej sesji, zgodnie z powyższym scenariuszem, do naszego portfela dołączyły Akcje GTC. Cena zakupu 6.46 zł.  SL -4% .

Akcje GTC

Jednocześnie zgodnie z ostatnim WIDEO, warto zwrócić oczy w stronę Akcji CPGROUP i Akcji GETIN.  Ale Podkreślam – Nie jestem doradcą inwestycyjnym a treści zawarte w tym artykule to jedynie mój punkt widzenia.

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading