Nie napiszę, że gdy ponad 3 miesiące temu w WIDEO wspominałem o tej spółce to nie wierzyłem, że aż tak wzrośnie, bo Giełda Akcji nie jest miejscem na Wiarę czy Nadzieję a za trafną prognozę odpowiadała Matematyczna Kalkulacja – tyle (w zasięgu każdego :) ). Ale serce rośnie, kiedy Uczniowie napominają mnie, odnosząc również korzyści z uzyskanej wiedzy…

Piotr Akcje CIGAMES

 

Podczas dzisiejszej sesji do naszego portfela dołączyłem Akcje CIGAMES

Akcje CIGAMES:M

Kiedy polski półświatek, nakręca się premierą Wiedźmina, inne spółki już bez blasku świateł, dają również zarobić.

Akcje o których informowałem 2 marcu w WIDEO, od rekomendowanego momentu wejścia dały już zarobić ponad 30 %.

Podczas dzisiejszej sesji wzrosły o ponad 7%, rozpoczynając start z innego dogodnego miejsca, na rozpoczęcie inwestycji. Na wykresie poniżej zamieściłem analizę, wyjaśniającą powody zajęcia pozycji.

Akcje CIGAMES: t

Jeżeli jeszcze nie wiesz o co chodzi, to zachęcam do zakupu mojego Szkolenie „Kompletna Metoda Inwestowania na Giełdzie”, w której wyjaśniłem między innymi również tą formację. Tym bardziej zachęcam do zakupu szkolenia, ponieważ nadal obowiązuje na nie promocyjna cena oraz dodatkowy Bonus o którym dowiesz się już po zakupie!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

...
Loading