Grawitacja działa na giełdzie tak samo jak w nauce. Rynek idzie do góry siłą kupujących, a gdy ta słabnie, akcje spadają pod własnym ciężarem.

                                                                   Jesse Livermore

Na wykresie akcji Hutmen pojawiła się wiarygodna formacja geometryczna uwiarygodniająca poziom cenowy oraz ciekawa formacja świecowa w oparciu o którą można zidentyfikować poziom wejścia oraz obrony.

Akcje HUTMEN – Cena wejścia 4,53 zł. Stop Loss : 4,30 p. – Resztę zostawiamy Rynkowi

 

PS. Akcje GRUPA AZOTY, Akcje EUROCASH i Akcje AGROTON nadal w Portfelu.

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading