zrzut-ekranu-2016-10-16-o-15-00-07

Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Fundację Next Step jest popularyzacja wiedzy na tematy związane z szeroko pojęta „Inteligencją Finansową”.

Stąd nasz główny projekt: Elitarnego Klubu Giełdowego w którym, zaangażowani jesteśmy w tworzenie środowiska profesjonalnych Inwestorów jak również, szkolimy nowych Graczy Giełdowych.
Bazując na własnym doświadczeniu wiemy, że u podstaw każdego sukcesu kryją się odpowiednia wiedza i wynikające z niej przekonania. Dlatego, jak tylko dowiedzieliśmy się o projekcie Krzysztofa Czeczota – BIBLIA AUDIO nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości by wesprzeć ten Fantastyczny Projekt !

zrzut-ekranu-2016-10-16-o-15-00-07

Ogromna produkcja w którą, do tej pory zaangażowało się ponad 300 artystów a swojego wsparcia finansowe udzieliło wiele tysięcy osób!

Pierwszy etap projektu został już zrealizowany a jego efekt, został udostępnione bezpłatnie w sieci. Przed nami kolejne realizacje i związane z nimi wyzwania, dlatego w imieniu Pana Krzysztofa i swoim Serdecznie Prosimy o Dalsze Wspieranie tego Projektu : BIBLII AUDIO – USŁYSZ  CZEGO NIE PRZECZYTASZ : https://wspieram.to/bibliaaudio2

nextstep_2
Za udzielone Wsparcie w imieniu swoim oraz osób związanych z Fundacją NEXT STEP oraz z ELITARNYM KLUBEM GIEŁDOWYM Serdecznie Dziękuje  – Paweł Salamucha 

...
Loading