zrzut-ekranu-2016-11-28-o-15-41-10

 

Z Danielem rozpocząłem szkolenie od podstaw. Co to jest wykres,  jak z niego korzystać i dlaczego to takie ważne :) Każdy kiedyś zaczynał ! Dziś zobaczcie sami.

 

akcje-orzbialy

 

Rozrysowana struktura Fal Elliotta z formacją świecową na zakończenie korekty, w punkcie C i ZAKUP!

To już jest tradycja ! :)
Rytuał, po którym następuje oficjalne przyjęcie do grona Elitarnego Klubu Giełdowego.
Pierwsza Indywidualna Inwestycja Na Żywym Rynku, czyli to czego często brakuje po innych szkoleniach,
– zastosowania wiedzy w praktyce.

Dlaczego jestem zwolennikiem indywidualnego nauczania, ponieważ każdy z nas jest inny. Tworząc profil inwestora, należy dać mu szansę samodzielnego wyboru pomiędzy metodami, w taki sposób by zoptymalizować efekty ale również łatwość wchłaniania wiedzy, a rolą mentora, jest w odpowiednim momencie usunąć się w cień i dać szansę rozwinąć się uczniowi!

Powodzenia przy kolejnych inwestycjach !

ekg_logo-kopia

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading