Wig20 vs SP500 – rajdu nie było :(

Niestety, końcówka roku i wiązane z nim nadzieje nie spełniły oczekiwań posiadaczy akcji. W tym roku rajdu św. Mikołaja nie doświadczyliśmy, a w tym okresie tym bardziej towarzyszył nam strach i w najlepszych momentach dezorientacja. Wszystkie te stany nie sprzyjają wzrostom i tak jedynie gra na spadki dawała wyniki.

Poniżej zamieszczam porównanie naszego rodzimego Wig20 z S&P500.

Mogłoby wydawać się, że wyszliśmy z tego miesiąca zdecydowanie lepiej, ale marna to pociecha skoro i tak nie dało się na tym zarobić.
Ok!
To by było na tyle. Teraz mamy święta, które zdarzają się raz do roku, nie przegapmy ich!

 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading