W CO ZAINWESTOWAĆ 50 000 PLN – Akcje, Nieruchomości, Biznes?

W co zainwestować? – Osobiście jestem zwolennikiem ewolucji, chodź sam swoją drogę, wybrałem świadomie i wielokrotnie na niej musiał interweniować sam Bóg, bym sobie krzywdy nie zrobił. Fakt, że zostałem poproszony, o wypowiedzenie się w tej sprawie powoduje, że zdecydowałem się nagrać tę audycję, a do was należy decyzja, co z tym dalej zrobicie.

Sam zacząłem swoją karierę w młodym wieku. Nie było to spowodowane biedą w rodzinie (jeżeli wyobrażaliście sobie mnie, jako osobę bez butów roznoszącą gazety, tak jak to było przed wojną, to nie ten kierunek hi hi). Pochodzę z normalnej rodziny, a moja potrzeba pieniędzy była naturalna dla chłopaka w swoim wieku.

Więcej na ten temat, w audycji poniżej!


 

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading