W co inwestować, gdy się nie ma pieniędzy?

W co inwestować? W świecie wielu możliwości pozostaje nam jedynie wybrać te, które najbardziej odzwierciedlą nasze oczekiwania. Rynki finansowe a w tym akcje, kontrakty, kryptowaluty, obligacje i lokaty. Możemy pokusić się o szeroko pojęte nieruchomości, czyli działki, budynki, mieszkania czy lokale komercyjne. Jest coś również dla poszukiwaczy mocnych wrażeń w kontekście inwestycji alternatywnych. I na końcu, coś dla naiwnych, czyli szybko, dużo i bez ryzyka…

Ale co zrobić, gdy ma się wielkie plany i nie wiele pieniędzy.

Podczas dzisiejszego nagrania naszła mnie pewna refleksja nad obecną sytuacją wielu ludzi. Okazuje się, że ów problem wcale nie dotyczy jedynie młodzieży.

Co ja bym zrobił, gdybym spotkał siebie dziesięć lat temu.
Wiadomo! – Kupił za jedną wypłatę Bitcoiny :P

Ale już tak na poważnie. W co inwestować, gdy nie ma się zbyt dużo pieniędzy?
Zapraszam do wysłuchania audycji!

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej sytuacji, zapraszam do kontaktu. By skorzystać z Bezpłatnej Konsultacji Online, wystarczy wypełnić Formularz Kontaktowy-KLIKNIJ TU!

Patrząc na opinie, ponoć warto :P


Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading