Mówi się, że „miarą mistrza są jego uczniowie”

Chciałbym Wam przedstawić kolejnego studenta, z którym miałem przyjemność rozpocząć współpracę w październiku zeszłego roku. Na dzień dzisiejszy, już swobodnie i świadomie szlifuje swoje umiejętności na żywej giełdzie.

Akcje DUON
Po mimo obecnej słabej sytuacji rynkowej, podczas swojej pierwszej świadomej analizy znalazł dwie perełki, na których łącznie ma już, realnie wypracowany zysk w granicach +11%.

Gratuluje Ci Bartku! Fajnie jest obserwować Twoje efekty i konsekwentne dążenie do celu.  

O kolejnej spółce, wypatrzonej przez Bartka poinformuje wkrótce :)

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO   lub do skorzystania z możliwości indywidualnej konsultacji KLIKNIJ TU

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading