Przymuszony sytuacją, wylądowałem w pewnej sytuacji, którą można rozegrać na dwa sposoby.
Pierwszy Bierny, czyli nic nie robić i czekać co dalej a drugi agresywny, dokonując kolejne transakcje!

Rzecz dotyczy TAL Education Group #TAL.US tak, jestem na froncie, wciągnięty po uszy…

Przyznam się szczerze, że myślałem, że Kapitał poradzi sobie z Rządem a dodatkowo, ten drugi nie będzie tak apodyktyczny i po pogrożeniu palcem odpuści… Czas pokazał, że było to bardzo naiwne. Mleko się rozlało i co dalej?

Pierwsza opcja to pogodzić się ze stratą i zakisić akcje. Bierne zdanie się na los… Biorąc pod uwagę fakt, że byłem na 90% stracie to, aby cena wróciła do swoich poziomów, gwarantujących zwrot zainwestowanego kapitału, cena od chwil obecnej musiałaby wzrosnąć o 900%! Czy naprawdę muszę tłumaczyć, jakie jest to trudne :P
Pogodzić się ze stratą i zakisić akcje.

lub….

Opcja druga – zamknąć pozycję i zaksięgować stratę. Na koniec roku pomniejszy to kwotę zysku, z którego będzie należny podatek.

Oraz dołożyć kolejne 550 USD, czyli otworzyć pozycję na 100 akcjach po cenie 5,5 USD za sztukę i dać cenie się odbić do poziomu 12 USD #marzenie :P. Biorąc pod uwagę fakt, mega dużych spadków, liczę na to, że reakcja inwestorów była mocno przesadzona i na fali odbicia, może uda się  osiągnąć zamierzony pułap cenowy!

Odzyskam stracone pieniądze. Taki mam plan :)

 

 

 

 

 

 

Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

...
Loading