szkoleniegieldowe - aktualizacja

stopka
Stała Aktualizacja Wiedzy w SzkolenieGiełdowe.pl  Gwarantuje jego Ponadczasowość i jednocześnie, satysfakcję dla Osób które zdecydowały się, już wcześniej na zakup tego kursu.

SzkolenieGieldowe.pl – Dziś Zaktualizowaliśmy Lekcję nr 1 – WPROWADZENIE DO INWESTOWANIA

szkoleniegieldowe

 

Dodaliśmy trzy moduły:
1. Rozwinęliśmy część dotyczącą postrzegania i zrozumienia czym jest Wykres Ceny i praktycznego podejścia do analizy Technicznej.
2. Omówiliśmy podstawowe różnice pomiędzy Analizą Techniczną a Analizą Fundamentalną.
3. Dodaliśmy moduł, na temat Mentalności Inwestora i odpowiednich warunków by zaistnieć na Giełdzie.

         Oczywiście, całość została okraszona konkretną dawką psychologii i praktycznych umiejętności. Wszystkich Obecnych i Przyszłych Kursantów Zapraszam do zapoznania się z materiałem!

*Aktualizacja dotyczy posiadaczy wszystkich szkoleń tj.  START, ADVENCED. 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

...
Loading