18010069_1486858874678736_7482685303455146269_n

Na zaproszenie Koła Naukowego „Finanse Menadżerskie” działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym
w Katowicach w przyszłą środę tj. 26 kwietnia w ramach V edycji „Akademii Rynku Kapitałowego” poprowadzę szkolenie na temat Praktycznego Inwestowania w Akcje na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Temat Szkolenia: Odczarować Rynek – Wstęp do Inwestowania na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych – Czyli Rynek oczami zarabiającego inwestora. Podczas warsztatu uchylę Wam tajemnic oraz podzielę się wiedzą na której bazują jedynie ci, którym udaje się zarabiać na giełdzie! Zmierzymy się z mitami panującymi na rynku, oraz pokaże krok po kroku, od czego należy rozpocząć swoją przygodę z Inwestowaniem.

Link do informacji o projekcie: KLIKNIJ TU ! 

Wstęp na szkolenie jest WOLNY po wcześniejszym zapisaniu się u organizatorów. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Link do informacji o projekcie: KLIKNIJ TU ! 

Zapraszam !

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading