Szkolenie Giełdowe START – Nowa Odsłona!


Szkolenie Giełdowe: Jedną z najczęściej wpisywanych fraz odnoszących się do inwestowania, jest pytanie-jak grać na giełdzie?

Niestety, o rzeczach ważnych zaczynamy myśleć długo po tym, jak już skończymy oficjalny proces edukacyjny i dotknięci realiami dnia codziennego, zastanawiamy się, w jaki sposób wygenerować dodatkowy dochód. Biorąc pod uwagę fakt, że doba ma jedynie 24 godziny a często 12 z nich, już teraz mamy dobrze zagospodarowane, podjęci dodatkowej pracy nie wchodzi w grę. Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na hobby, czy dla rodziny?

Niestety nie ma tak słodko i nikogo nie interesuje nasza obecna sytuacja i to, że już teraz jesteśmy zmęczeni. Pewnym rozwiązaniem może być tzw. e learning. Czyli nauka w swoim tempie bez wychodzenia z domu. Bez przymusu dostosowywania się do innych.

Platformy e learningowe, odciążają nas i w optymalny sposób starają się pomóc w uzyskaniu nowych umiejętności, jakim są niewątpliwie — inwestycje giełdowe.

Rozpisałem się, a mam prosty i bardzo dobry komunikat Wam do przekazania!

Ważna Informacja dla wszystkich posiadaczy http://szkoleniegieldowe.pl

Od kilku tygodni pracujemy nad poprawieniem jakościowym lekcji na SzkolenieGieldowe.pl.

Pierwsze efekty możecie już teraz zobaczyć na własnych kontach.
Zmianie uległy trzy lekcje:
– Wprowadzenie,
– Dziennik Inwestora,
– Analiza Techniczna nurtu zachodniego.

Powyższe zmiany, wiązały się z całkowitą przebudową Szkolenia Giełdowego START. 
Więc na miłą niespodziankę mogą liczyć posiadacze podstawowej wersji. Zmianie uległa lekcja dotycząca Price Action a na jej miejsce została umieszczona Analiza Techniczna.

Prośba do Was!
Co byście chcieli widzieć w odświeżonej wersji http://SzkolenieGieldowe.pl 
?
Czego wam tam brakowało, a czego być może było za dużo?
Proszę, wypowiedzcie się i dajcie znać!

Pozdrawiam – Paweł Salamucha

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading