Szkolenie Giełdowe Online – REKLAMA

stopka
Szkolenie Giełdowe Online – W związku z licznymi pytaniami oraz pojawiającymi się efektami wspólnego projektu z Fundacją Next Step oraz Elitarnym Klubem Giełdowym Ltd zdecydowałem się objaśnić kilka podstawowych zasad, atutów oraz możliwości wynikających ze Szkolenia Giełdowego Online.

Ideą powstania tego szkolenia, było moje doświadczenie. Pamiętam ze swoich początków na rynku, że dostęp do wiedzy jest stosunkowo łatwy, ale problem pojawia się w jej poukładaniu oddzielając to co wartościowe od tego co jest, jedynie wypełniaczem treści oraz zdobycie umiejętności wykorzystywania jej w praktyce.

Oddzielenie tego co działa od tego co nie działa, usystematyzowanie wiedzy i nauczenie jej wykorzystywania w praktyce, zachowując przy tym maksymalną prostotę i łatwość indywidualnej edukacji z materiałów video. 

http://SzkolenieGieldowe.pl – Jest to Produkt  Szkoleniowy zrealizowany podczas indywidualnych szkoleń online. Szkolenie Giełdowe Online - opinie 1Szkolenia te dotyczyły aspektów technicznych, psychologii inwestora giełdowego a całość kończy się wspólnym wejściem na Prawdziwy Rynek. Inwestowania na Giełdzie i odbywały się w formie jeden na jeden czyli uczeń – nauczyciel. Dołożyliśmy wszelkich starań, by jakość nagrania i przede wszystkim wartość merytoryczna była najwyższej jakości i zawsze aktualna.

Pamiętaj! Szkolenie to nie polega na tym, że czytam Ci książki. Informacje którymi się z tobą dziele, to przede wszystkim praktyka wyniesiona z rynku. Przykłady podawane w szkoleniu pochodzą z rynku polskiego i były to inwestycje moje lub moich podopiecznych.

 

Powstało z tego 11 Prostych i Łatwych do zastosowania Lekcji w wersji Online w ułamku ceny indywidualnej pracy z Praktykiem.

Dodam tylko, że w ramach tego kursu dostajesz zaproszenie do Zamkniętej Grupy  – ELITARNY KLUB GIEŁDOWY, gdzie bezpłatnie możesz już na Żywym Rynku pod okiem Innych Inwestorów, realizować swoje transakcje.

Szkolenie Giełdowe Online - opinie 2Szkolenie Giełdowe Online - opinie 3Proszę nie myl tego z „Kółkiem wzajemnej adoracji” czy jakimś „Forum” pełnych anonimowych frustratów, chcących wprowadzić cię w błąd. Warunkiem koniecznym dołączenia do tego Klubu jest ukończenie Pełnego Kursu, czyli masz świadomość, że osoba wypowiadająca się publicznie, ma podstawy techniczne i doświadczenie, uwiarygadniające jej wypowiedź.

Sam kurs to tak jak wspominałem 11 lekcji, składających się z 20 materiałów video o łącznej długości 15 godzin. 

W skład lekcji wchodzi zarówno materiał merytoryczny, przeprowadzający ucznia po wielu metodach analitycznych, materiał dotyczący psychologii inwestora giełdowego oraz samych aspektów technicznych takich jak obsługa platformy czy omówienie instrumentów inwestycyjnych.

Główne Pytania Dotyczące Pełnego Szkolenia Giełdowego Online

1. Lekcje, które otrzymasz były realizowane z moimi uczniami jeden na jeden. Materiał był zawsze omawiany w 100 %, po to byś mógł wybrać te elementy które najbardziej będą Ci pasowały.

Szkolenie Giełdowe Online - opinie 52. Są to materiały Video udostępnione na specjalnej platformie, do której otrzymasz dostęp na czas nieokreślony. Lekcje będziesz mógł oglądać wielokrotnie i w zasadzie z każdego zakątka świata, z dostępem do internetu.

3. Wiedza jest tak poukładana byś z łatwością mógł realizować lekcje i z sukcesem indywidualnie zakończyć pełen kurs.

4. Lekcje są cały czas odświeżane. Czyli, jeżeli ja na lekcji indywidualnej poruszam jakiś świeży temat, to o tą lekce zwiększa się również twój produkt. Do tej pory, już raz została zaktualizowana lekcja na temat formacji świecowych. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że wartość merytoryczna zawsze będzie aktualna.

5. Po kursie nie zostajesz sam. Otrzymasz bezpłatny dostęp do zamkniętej grupy: Elitarnego Klubu Giełdowego, na którym będziesz wśród innych inwestorów dzięki czemu, nadal będziesz mógł korzystać i uczyć się z doświadczenia innych.
Szkolenie Giełdowe Online - opinie 6

Szkolenie Giełdowe Online - opinie 7

Szkolenie Giełdowe to wiedza od razu gotowa do zastosowania na Prawdziwym Rynku. Wykorzystaj Ją !   

6. W odróżnieniu od innych szkoleń, Tą wiedzę od razu będziesz mógł wykorzystać w praktyce. Czyli nie trafi ona na półkę lub nie opuści cię jak motywacja. Giełda to Umiejętność.

Szkolenie Giełdowe Online - opinie 8

7. Materiał przedstawiony w produkcie, w normalny sposób realizowany jest podczas dwóch miesięcy. Pamiętaj by się nie śpieszyć. Po pełnej realizacji kursu, będziesz w stanie samodzielnie inwestować pieniądze na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podsumowując: jest to Bardzo Wartościowy Produkt za ułamek ceny. Wykorzystaj To!

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.
                                                            Serdecznie Polecam – Paweł Salamucha

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading