Szkolenie dla XTB – Brakujący element analizy technicznej, który odmieni Twój sposób inwestowaniaSzkolenie dla XTB – Fakt!

Obecnie firma, na której zlecenie będę prowadził wykład online, nie ma najlepszej prasy, ale nie zmienia to faktu, że dołożę wszelkich starań by materiał, który przygotuję, rozwiązywał bolączki większości z inwestorów na różnych etapach ścieżki rozwoju inwestora.

Szczegóły Szkolenia: KLIKNIJ TU!

Podczas warsztatu omówię:
Brakujący element analizy technicznej, który zadecyduje o tym, że zaczniesz zarabiać.
– Wprowadzenie na rynek (kilka slajdów o różnych metodach AT)
– Aspekt psychologiczny rozgrywania formacji. (tworzenie przewagi i akceptacja ryzyka)
– Praktyka (czyli omówienie moich transakcji, które posiadam obecnie na rynku) w kontekście powyższego.

Materiał będzie przygotowany w taki sposób, że z treścią dotrzemy zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów

Zapraszam!

Szczegóły Szkolenia / Link do zapisu: KLIKNIJ TU!

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading