Aptekarska Precyzja Na Giełdzie – Tajna Wiedza

 na FB

Ludzie trafiający na Giełdę Papierów Wartościowych za cel stawiają sobie poznanie najgłębszej i najtajniejszej tajemnicy, tzw. Świętego Graala Giełdy.

Metodę o 100 % skuteczności bez jakiegokolwiek marginesu błędu. Niestety szukają go nie w tym miejscu co trzeba.

Tym razem zamieszczam krótkie wideo, w którym udowadniam, że giełda nie musi być trudna, a inwestowanie ogranicza się do podstawowych wyliczeń matematycznych, które byłby w stanie wyliczyć uczeń 5 klasy szkoły podstawowej.

 

Fragment Wideo nagranego podczas coachingu z jednym z moich kursantów, w ramach konsultacji poszkoleniowych: Miłego Oglądania.

W Wideo omówiłem:
1. Sytuację na Akcjach ABCDATA
2. Pokazałem proces analityczny
3. Omówiłem i pokazałem psychologiczne podejście do inwestowania
4. Wyliczyłem z Aptekarską precyzją moment zmiany trendu, i w ten sposób obroniliśmy kapitał Marcina.

na-FB

 Jeśli Ty również chciałbyś lub chciałabyś bym sprawdził Twoje inwestycje lub po prostu chcesz nauczyć się zarabiać prawdziwe pieniądze na giełdzie – zapraszam do kontaktu:
Giełda-778x1024

 

Aktualizacja, godzina 10.08  dnia 26.02.2015 r:

ABC aktualizacja

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading