Inteligencja Inwestora Giełdowego to szczegół nieujawniający się rutynie.

Moim zdaniem linia Stop Loss powinna oznaczać miejsce, w którym racje, dla których zdecydowałem się na transakcję, przestały być ważne… W środowisku graczy często powtarza się, jak Mantrę – ucinaj straty, ale jak zwykle to bywa i od tej zasady są pewne wyjątki. Dobrze ustawiony Stop Loss powinien również „utrzymać pozycję”

Omówiłem je w poniższym nagraniu z Konsultacji Inwestycyjnej Online, bazując na obecnej sytuacji giełdowej.
Zapraszam !

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie

...
Loading