Spotkania inwestycyjnej – pytanie- warto?

Czasami otrzymuje pytania od Was, czy biorę udział w spotkaniach z analitykami lub guru rynków finansowych.

Wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania inwestorów i wieczne poszukiwania okazji…

Odpowiedź jest zawsze ta sama – „na początku swojej drogi brałem udział we wszystkim, w czym mogłem” teraz z perspektywy czasu traktuje to jako tzw. frycowe!
Możecie o tym przekonać się sami, bez wychodzenia z domu i do tego bezpłatnie!

 

Dużo mądrych słów i mało praktycznych wniosków, ale tym wpisem chcę Was zachęcić do tego, byście skorzystali i poświęcili trochę czasu, by przekonać się, jak to wygląda naprawdę i co możecie z tego wynieść dla siebie.

Link do konferencji online!

 

Proszę Cię jedynie o to, byś nie zasiał w sercu strachu i pomimo niewielkiego doświadczenia,
bardziej uwierzył we własne możliwości rozwoju niż w słowa prelegentów!

Chcesz zacząć inwestować?  Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading