Krótko – Akcje URSUS, Akcje ROVESE

Jest zasada, że nie należy przyzwyczajać się do akcji, ale w związku z zainteresowaniem jakim charakteryzują się te dwa walory, wśród czytelników
tej strony zamieszczam, moje aktualne spojrzenie na te walory.

Pierwsze na Warsztat trafiają Akcje URSUS

Akcje Ursus

 

Spojrzenie na spółkę  z perspektywy kilku miesięcy. Co na pierwszy rzut oka widać to harmoniczność, która respektowana jest przez ruchy ceny Akcji URSUS.  Czy w związku z tym, należy kupować ?   Osobiście uważam, że pojawiły się pewne czynniki, które mogą dawać poczucie odpowiedniego momentu pod zakup tych akcji, jednak finalnie jeszcze bym się wstrzymał z zakupem, do momentu pojawienia się sygnału na skali tygodniowej.

Akcje ROVESE

Jest to wyjątkowo niepopularny i niewidoczny walor a naszej giełdzie. W zasadzie Pieniądze lubią ciszę, więc w tym przypadku może to świadczyć o dobrej perspektywie dla tych akcji.

akcje ROVESE

Przyglądając się tym akcjom, nie należy zapominać że, zaliczyły one mocny spadek i jeśli mielibyśmy określić trent w jakim aktualnie się znajdują to jedyne co można napisać to Mocno Horyzontalny.  W związku z ty, okres szczególnie wymagający konkretnych umiejętności i odpowiedniego sprecyzowania elementów ewentualnych transakcji.  Na ten moment, na tych akcjach zysk wyniósł 13 % a transakcja w wyniku nadmiernie szybkiego spadku ceny została zamknięta, jednak nie wykluczone że, może on wrócić  do naszego portfela.  Czy będzie to powtórka z sytuacji jaką mieliśmy na akcjach ASBIS, tego nikt nie wie, ale już taka jest rola inwestora. Decydować a resztę Rynkowi zostawić.

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading