Grawitacja działa na giełdzie tak samo jak w nauce. Rynek idzie do góry siłą kupujących, a gdy ta słabnie, akcje spadają pod własnym ciężarem.

                                                                   Jesse Livermore  

Akcje AGROTON

Akcje AGROTON

Na Przykładzie tej spółki śmiało można powiedzieć, że na giełdzie nie wystarczy mieć dobre metody Typowania Akcji Wzrostowych. Oddzielnym elementem jest dyscyplina powodująca stałą obserwację i wypracowanie funkcjonującego Procesu Decyzyjnego.

Nie wiem czy prawidłowo, bo jak się mówi „pociąg z tej stacji już odjechał” , jednak podczas dzisiejszej sesji postanowiłem spekulacyjnie z niewielkim kapitałem porwać się w pościg za Ceną. Na ten moment zysk 2%.

 

Jednocześnie do Naszego Portfela akcji dołączyły Akcje PKPCARGO   oraz Akcje ARCTIC

Akcje PKPCARGO

Akcje PKPCARGO

 

 

 

 

 

 

Ciekawa Formacja Harmoniczna, która niejednokrotnie przynosiła Wysokie Zyski.

 

Akcje ARCTIC

Akcje ARCTIC

 

 

 

 

Wielokrotnie wspominana na tej stronie Formacja techniczna szczegółowo omówiona w szkoleniu PRICA ACTION, jeśli ktoś jeszcze nie zna to serdecznie zapraszam do zakupu, bo jest to Wysoko Oprocentowana Inwestycja. Jej wysoka skuteczność jest bezdyskusyjna.

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading