PiS doszedł do władzy, demokracja zagrożona, uchodźcy u naszych bram, od wczoraj obniżony rating  …

Co jeszcze chcielibyście dołożyć, jako swoją cegiełkę do umotywowania Słabości naszej waluty ? 

USD:PLN 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W maju ubiegłego roku, opublikowałem powyższy wpis na temat możliwości inwestycyjnej na USD (wtedy cena 3,54).
Gdy cena dochodziła pod poziom 3,85, zacząłem otrzymywać zapytania, ze stanowczą chęcią zamykania pozycji.  Jak możecie się domyślić wraz ze wzrostem ceny, wzrasta strach i chciwość.

USD:PLN

 

Doświadczony inwestor, nauczony praktyką nigdy nie zakłada górnych granic wzrostu. Ponieważ parafrazując Isaaca Newtona „Jestem w stanie przewidzieć ruch ciał niebieskich, ale nie szaleństwo ludzi” 

Jeżeli liczysz na to, że teraz sprzedasz tylko po to by za jakiś czas ponownie odkupić, to jesteś w merytorycznym błędzie, ponieważ źle wybrałeś instrument do takiego handlu. 

Waluta, tak popularna, charakteryzuje się długoterminowymi ruchami i nie należy jej rozgrywać na skali miesięcznej.
To co chciałbym podkreślić tym artykułem, to fakt, że jak zaczną pojawiać się symptomy słabości na wykresie, to z chęcią o tym Was poinformuje. I nie przejmuj się tym, że informacje „uwiarygadniające” obecną sytuację są tak bardzo złe. Giełda często wyprzedza realną gospodarkę o 6-12 miesięcy. Uwierz mi, informacje się zmienią :)  

Sytuacja na EURO
 EURO

 

 

 

 

 

 

Powtarzające się schematy. Kolejny poziom docelowy to granice 4,58. Wydaje mi się, że i z tym sobie poradzimy. Prawdziwa walka rozegra się na 4,86. Inwestowanie nie musi być trudne.  

Giełda to Teatr (…) :) 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO   lub do skorzystania z możliwości indywidualnej konsultacji KLIKNIJ TU

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading