Analiza Techniczna nadaj pozostaje bardziej sztuką niż nauką, ale nie zmienia to FAKTU, że Działa!


Fragment Konsultacji Inwestycyjnej 2 stycznia, podczas której wspólnie analizowaliśmy Akcje JSW

Jak widać na zamieszczonym video, kilka dni temu podczas jednej z Konsultacji Inwestycyjnych zostałem zapytany o przyszłe losy kilku spółek. Z racji, że nie jest to jedyne takie pytanie zamieszczam nagranie z tego co mówiłem podczas tamtego spotkania. Odpowiednie zastosowanie Siatek Fibonacciego pozwala z dużym prawdopodobieństwem, konstruować pewne założenia i związane z nimi zachowania.

Przepraszam za słabą jakość nagrania.

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading