Rynek Akcji: Witam was bardzo serdecznie w kolejnym podsumowaniu miesiąca na rynku akcji PL.
Wiem, że nieco opóźnionym jednak bez straty, ponieważ rynek nadal nie przejawia tendencji wzrostowych.
Z sesji na sesję wszystko tanieje, co i tak nie znaczy, że nie może stanieć bardziej.

W zamieszczonym wideo omawiam:

– Kilka perełek, którymi podzieliłem się na zamkniętej grupie EKG.
W związku z nimi również podzieliłem się opinią, o przyszłości Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pamiętam o cykliczności, ale obawiam się „buta państwowego” w większości spółek, które reprezentują jakiekolwiek obroty.

– Przy tej okazji chciałbym przypomnieć również o sytuacji na akcjach CDPROJEKT (CDR)
W skali tygodniowej pojawiła się tam formacja Shark32, która została potwierdzona luką na poziomie 210,4-209 zł.
Ziszcza się scenariusz, o którym wspominałem w audycji zamieszczonej w połowie lipca (kiedy cena stała 20% wyżej niż obecnie-link do nagrania).

– Oficjalnie mogę potwierdzić, że wchodzimy na akcje z rynku Amerykańskiego.

Niestety w nagraniu zapomniałem poinformować o mojej inwestycji na Akcjach COGNOR. Po raz kolejny stały się ofiarą obecnej sytuacji na Polskiej giełdzie i nastrojów panujących. To był jeden z głównych argumentów, przemawiających nad zmianą rynku. Zaliczyłem wtopę i związaną z nim stratę -5%.

Po więcej informacji zapraszam na do obejrzenia video poniżej!

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading