Rozum czy Serce – Co warto wziąć pod uwagę w obecnej sytuacji Rynkowej ???

Od samego rana, rozdzwonił się telefon i co dziwne, również ze strony reprezentantów rozmaitych Funduszy.  Czy To Już ???

To co wiem na pewno, to fakt, że inwestorzy zajmujący się inwestowaniem pieniędzy w Akcje, nie mają dobrej pamięci, a często nawet wręcz przeciwnie. Zamiast kierować się chłodną kalkulacją, często dają się ponieść chwilowej emocji…
W WIDEO na moim kanale Youtube, zamieszczonym w zeszłym miesiącu sygnalizowałem, iż wzrost jaki nam towarzyszył na początku miesiąca może być jedynie reakcją na historyczne minima. Pomimo początkowej euforii na komunikaty medialne, wrzesień nie pozostawił nam wątpliwości i w niespełna 2 tygodnie powróciliśmy do minimów.

Akcje - Rozum Serce

Obecnie po raz kolejny, wydawać by się mogło, że ów minimum się obroni. Jak zwykle okaże się to na pewno po fakcie, a my tym czasem stoimy przed wyborem:

Rozum podpowiada zachowawczość przy podejmowaniu decyzji zakupowych, jednocześnie Serce widząc „taniość” chce wykorzystać „SYTUACJE”.

Zrzut ekranu 2015-10-07 o 09.43.40

Finalnie będzie musiał zadecydować ich „Kolega” Ale jak to mówią, „Kto nie ryzykuje, ten nie pije Szampana” a ja od siebie dodam, że „Bogaci lubią Skalkulowane Ryzyko” i zalecam zachowawczość finansową, przy podejmowanych decyzjach.

 

 

 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading