REAL BLACK FRIDAY! Wszystko za 0 PLN!

#BONUS 1

1/ Szybka Promocja, do której również dołączyli się Partnerzy od X Trade Brokers
Szkolenie Giełdowe START + Bonusy od XTB

1. Szkolenie Giełdowe START
Ilość lekcji: 3
Standardowa cena: 300 PLN
Poznasz fundamentalną wiedzę o inwestycjach. Zrozumiesz środowisko i zasady panujące na giełdzie. Poznasz metodę którą od ręki będziesz mógł zastosować na rynku niezależnie czy będą to akcje, kontrakty, giełda polska lub zagraniczna. Będziesz przygotowany do pierwszej inwestycji.

2. BONUSY od X Trade Brokers
Specjalnie na Black Friday XTB przygotowało specjalną ofertę dla swoich nowych Klientów. Tylko do końca listopada otwórz bezpłatnie i aktywuj konto w XTB, a otrzymasz

pakiet książek o inwestowaniu w prezencie!
Pakiet zawiera:
„Zawód inwestor giełdowy – nowe wydanie”
„Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut”

„Inwestycje Walutowe dla Bystrzaków”

 

Jak odebrać je za darmo?

Krok 1 

Załóż BEZPŁATNE konto brokierskie na XTB korzystając z tego linka (Jest to wymóg służący do identyfikacji i przekazania Ci nagrody. Osoba, która prawidłowo wypełniła formularz rejestracyjny i pozytywnie przeszła weryfikację systemową otrzyma token.)

Krok 2

Na adres e-mail biuro@pawelsalamucha.pl wyślij zdjęcie z potwierdzeniem poprawnego założenia bezpłatnego konta, a my po weryfikacji przyznamy Ci dostęp do Szkolenia Giełdowego Start totalnie bezpłatnie.

Promocja dotyczy jedynie nowych klientów XTB i przeczytajcie regulamin, bo po dokonaniu tej czynności musicie  do nich napisać wiadomość, że chcecie książki!  Promocja trwa do końca listopada!
LINK DO ZAPISU – KLIKNIJ TU! 


#BONUS 2 – Szkolenie z Kontraktów na AkcjePL

 

Szkolenie z Kontraktów na AkcjePL VIDEO – Dla wszystkich posiadaczy Szkolenia Giełdowego (odnajdziesz je w lekcji 10 dotyczącej instrumentów inwestycyjnych na swoim koncie! – Szkoleniegieldowe.pl)

#BONUS 3

Myślisz nad Szkoleniem Indywidualnym – napisz do mnie! – biuro@pawelsalamucha.pl w temacie BLACK FRIDAY i zarezerwuj sobie 15% zniżkę!

 

 

 

...
Loading