578

 

 

 

 

 

 

Nie ukrywam, że moim pomysłem na kolejny wpis, było opisanie tendencji rynkowej, związanej z tzw. Rajdem Świętego Mikołaja. Póki co, rajd się odbywa, ale w stronę spadków.

Tak jak na zamieszczonym Filmiku, wszyscy spodziewali się innego rozwoju sytuacji :)

 

 

Jeśli zaskoczony jesteś, takim rozwojem sytuacji na Giełdzie lub spodziewałeś się wzrostów, to zachęcam Cię do zapoznania się z dwiema ostatnimi częściami mojego Wideo, dotyczącymi „Moich Bieżących Inwestycji” 

WIDEO 1

Omówiłem w nim, psychologiczny aspekt bieżącej sytuacji na Akcjach i na Giełdzie Papierów Wartościowych.


WIDEO 2

Omówiłem w nim, z wyprzedzeniem to co aktualnie dzieje się na rynku, akcentując to co wskazywało na rozwój takiej sytuacji, zalecając podciągnięcie Stop Loss na otwartych pozycjach i ostrożność przy zakupach nowych.

 

 

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading