Rady dla początkującego inwestora, czyli wspólne cechy inwestora i kulturysty! 

Początkujący Inwestor

Początkujący Inwestor: Nie ma znaczenia, jaki rynek dla siebie wybierzesz. Może to być rynek akcji, rynek terminowy, krypto walut czy dowolny rynek zagraniczny. Zasady są uniwersalne dla wszystkich inwestorów i bez zapoznania się z nimi, prawdopodobnie, samodzielnie będziesz starał się odkryć koło na nowo. 

1. Stały dochód. Warunek by zacząć inwestować.

– Zdobądź stały dochód finansowy. Nie ma to znaczenia, czy będą to pieniądze z etatu, własnego biznesu czy w pewnych sytuacjach od własnych rodziców. Kluczowe jest to, byś miał świadomość wpływu tych środków i poczucie „bezpieczeństwa” finansowego. Wprowadzi to do twoich decyzji, szczyptę spokoju i anuluje przymus podejmowania ryzyka, za wszelką cenę.

 


2. Uzyskaj wiedzę. Nie możesz długo polegać na szczęściu.

– Rynki finansowe nie są naturalnym środowiskiem dla człowieka. Nikt z nas nie urodził się z talentem do zarabiania pieniędzy i tym bardziej, nie jest naszym obowiązkiem uczestniczyć w handlu. Nie jesteśmy wyposażeni do tego zawodu przez naturę, a to czy się zdecydujemy, zależy od nas. Na rynku jest dużo materiałów na temat giełdy. Są one bezpłatne i relatywnie łatwe do pozyskania. Skorzystaj z tego. 

*Jeżeli cenisz swój czas, to zachęcam cię do zapoznania się z moją ofertą szkolenia. KLIKNIJ TU! Pozwoli ci ona zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze, które mógłbyś narazić na stratę, testując różne techniki na żywym rynku. Link do oferty: http:szkoleniegieldowe.pl

 

3. Bądź cierpliwy. W inwestowaniu na duży zysk, zwykle długo się czeka. 

Potraktuj rynek jak maraton, a nie sprint. Nie napinaj się i nie staraj się konkurować. Zarabiając jakiekolwiek pieniądze, stajesz się lepszy od większości osób będących na giełdzie papierów wartościowych. Środowisko jest wymagające i dlatego, nagroda jest wysoka. 

Rozwinięcie powyższych punktów znajduje się w audycji zamieszczonej poniżej. 

Zapraszam! 


Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading