Psychologia Inwestora: Jeżeli nie potrafisz prognozować trafnie, prognozuj często. Po sporządzeniu pięćdziesięciu prognoz możesz zawsze pochwalić się tymi, które się sprawdziły i spokojnie zapomnieć o reszcie.

Psychologia Inwestora: Tym razem nie co bardziej dosadnie przyglądam się sytuacji na indeksach cenowych naszego Wig20 i na jego podstawie staram się określić, co w danym momencie widzę i czego się spodziewam w przyszłości. Pominąłem temat perełek i możliwości na rynku akcji, w to miejsce wyszło soczyste szkolenie temat psychologii inwestora giełdowego.
Zależy mi również na tym, byś dobrze mnie zrozumiał. Ja nie namawiam cię do zajęcia się rynkami terminowymi i porzuceniem akcji. Bardziej zależy mi, byś zmusił się do zastanowienia, jak ty widzisz rynek PL.

Link do obiecanego wideo dotyczącego, wpływu na nasze inwestycje: KLIKNIJ TU!

Link do zapisu na bezpłatną konsultację online. (warunkiem jest wykonanie testu, dzięki czemu ja również mogę przygotować się, do rozmowy z Tobą): KLIKNIJ TU!

I tak na koniec jeszcze, ku przestrodze!
Jeśli nie potrafisz zarabiać pieniędzy na grze pozycyjnej, czyli na akcjach, które trzymasz przez dłuższy czas, jest mało prawdopodobne, że zarobisz je na transakcjach krótkoterminowych lub jednodniowych, do tego oblewarowanych dźwignią. Zacznij od inwestowania pozycyjnego, a potem, w miarę gromadzenia doświadczenia, możesz skracać perspektywę czasową inwestycji.

 

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading