AKCJE  ASTARTA W PORTFELU

Akcje /Chorwacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym razem szlakiem większości współobywateli powiało mnie i moją ekipę w stronę Chorwacji. Niesamowity kraj, z wieloma pięknymi miastami i zabytkami. POLECAM !
Jak zwykle, pod wpływem zmiany środowiska uzmysłowiłem sobie kilka ciekawych spostrzeżeń na temat „Biznesu Giełdowego”.  Ale po kolei.

Akcje ASTARTA

Pod moją nieobecność do portfela akcji dołączyła nowa spółka. Klasyka – Jedna z moich ulubionych formacji decyzyjnych o momencie zakupu .
W nawiasie tylko dodam, że z tej samej formacji wynikał zakup akcji ASBIS. W całości omówiona i opisana jest ta formacja w moim szkoleniu, które możecie kupić pod tym adresem : http://pawelsalamucha.pl/price-action/.

Akcje ASTARTA

 

 

 

Po raz kolejny widać, że zawód niezależnego inwestora giełdowego nie polega na spędzaniu czasu przed monitorem i dynamicznym reagowaniu na każdą pojawiającą się informację. Pamiętaj, że nic i nagle na giełdzie się nie dzieje!!!

 

Akcje ASBIS

Kolejna niespodzianka. Zysk  przekroczył 100 %. Przypomnę tylko, że te akcje do naszego portfela trafiły 07.02.2013r. (Akcje ASBIS w Portfelu) Fantastyczny wynik, czekamy na więcej !

 

Akcje ROVESE

Na ten moment zysk na tych akcjach przekroczył 29 %. (Zakup Akcji ROVESE)

 

W kolejnym artykule podejmę temat hazardu. Co raz częściej w Waszych emailach spotykam się z tematyką usprawiedliwiania strat i dynamicznych ruchów cen.  Oraz opiszę, dlaczego i co składa się na Zysk !

Hvala :)

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading