Czy ten pospolity ptak jest w stanie nauczyć Cię czegoś na temat #inwestowania? Okazuje się, że zdecydowanie więcej niż mógłbyś się spodziewać. Zapraszam do wysłuchania najnowszej audycji!

Kropla drąży skałę, jak się okazuje, w inwestowaniu jest podobnie. Jednak by koncepcja była bardziej zrozumiała i w związku z tym łatwiejsza do wdrożenia, postanowiłem przekazać ją za pomocą historii o gołębiu!

By osiągać swoje #cele finansowe, musimy swoją drogę sprowadzić do trzech podstawowych kroków.

Pierwszy to stworzyć powtarzalne źródło dochodu. Najłatwiej jest zatrudnić się gdzieś na etat. Z czasem szukać takiego, który będzie nam zwyczajnie pasował. Tak, faktem jest i osobiście znam osoby, które mają satysfakcję z pracy, którą wykonują. To nic złego, nie zostać w pierwszej firmie, jaka nam się przydarzy!

Kolejny krok to nauczyć się oszczędzać. I tu do akcji wkracza lekcja od wspominanego wcześniej gołębia!
Przykład dwóch ścieżek. Pierwsza bardziej wymagająca, bo polegająca na oszczędzaniu 105 z każdej wpłaty, którą otrzymujemy lub inna mniej konserwatywna, czyli odkładanie wszystkich pieniędzy, ale z kwot, które nam się przytrafią, czyli premia w pracy, znalezienie kasy na chodniku lub sprzedaż niepotrzebnych rzeczy zalegających w naszych domach.

Trzeci krok to jest już taki najmniej zależy od nas, bo jest to Czas, natomiast pojawia się on tu nie przypadkowo, gdyż rozciągnięcie w czasie naszych inwestycji i zmniejszenie priorytetu nastawienia na Zysk w Szybkim tempie, znacząco zmniejsza ryzyko i ułatwia wybór wśród bardziej bezpiecznych instrumentów inwestycyjnych!

Zainteresowałem tematem? Zapraszam do odsłuchania audycji i pozostawienie śladu po sobie w postaci like lub subskrypcji, by nie przeoczyć kolejnych materiałów, które już przygotowuje. Mile widziane również komentarze, podpowiadające interesujące was tematy na kolejne materiały!

 

 

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

...
Loading