Kilka miesięcy temu w WIDEO informowałem o możliwości inwestycyjnej, która pojawiła się na Akcjach PROCAD. Od tego momentu cena akcji wzrosła o ponad 70%. W sytuacji tak dynamicznego pędu, inwestorzy zastanawiają się, co robić.Zrzut ekranu 2015-05-12 o 11.46.09

Na Facebook-owej odsłonie tej strony, kilka dni temu rekomendowałem Trzymanie Akcji. Podczas dzisiejszej sesji, ruch przybrał na sile i wyniósł cenę o kolejne 14%. Czekamy na więcej :).

rozmowa, akcje procad

A jakie są inne możliwości, radzenia sobie ze stresem który pojawia się, w wyniku tak dynamicznych wzrostów? Na przykład, zmniejszenie pozycji o połowę i  oczywiście nadal gra inteligentnym Stop Loss.

 

 

Jeżeli Ty też chcesz abym pomógł Ci omawiając sytuacje na Akcjach z Twojego Portfela, zapraszam do kontaktu.

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. 

...
Loading