Myśl przewodnia, która będzie towarzyszyła Video w tym miesiącu, jest starym aksjomatem z wall street Byki na giełdzie nie umierają śmiercią naturalną

Inspiracją jest to co dzieje się z cenami akcji na rynku oraz m.in. wybicie szczytów na #S&P500. Kolejny zaś, to przypomnienie na #Facebook, które wyskoczyło mi w minionym tygodniu, a dotyczyło mojego udziału w konferencji o tematyce kryzysu na rynkach finansowych. Od ów konferencji minęło już dwa lata, ceny akcji w #USA zdążyły wzrosnąć dwukrotnie, a to o czym się dowiedziałem, zdaniem autorów gdzieś wisi w powietrzu, ale jak dotąd się nie sprawdziło.

Zapraszam do obejrzenia najnowszego podsumowania miesiąca.
W wideo omawiam:
– omówienie bieżącej sytuacji na rynku akcji / GPW, USA;
– szczegółowa analiza akcji;
– Play Communications SA (#PLY)
– Kimco Realty Corp (#KIM.US)
– American International Group Inc (#AIG.US)
– Perełki inwestycyjne na Lipiec 2019
– Activision Blizzard Inc (#ATVI.US)
– Kruk SA (#KRU)
– Getin Holding SA (#GTN)

Zapraszam!

Chcesz zacząć inwestować?  Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading