Polski „Wall Street” – Pomysł na Piramidę Finansową w oparciu o Dolara Amerykańskiego…

Kolejna Audycja z Cyklu Polski „Wall Street”, tym razem pod wpływem inspiracji z konferencji, jaką miałem przyjemność poprowadzić na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w zeszłą środę.  Ponad połowę osób, udało mi się w prosty sposób wkręcić w swoją opowieść…

Zapraszam do odsłuchania audycji:

 

Zapamiętajcie: „W mieście Gołych opowiadają Miliony Historii”

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading