Aktualnie w Portfelu (Akcje ASBIS, LUBAWA, SYNTHOS, STALEXPORT, KGHM, RAFAKO)

Mimo że, spodziewanego Rajdu Świętego Mikołaja nie było, a sam rynek akcji specjalnie nie rozpieszczał  specjalnie dużo nie zmieniło się w zawartości Naszego Portfela Akcji. Potwierdza to fakt że, dobór odpowiednich spółek opiera się standardowym zawirowaniom giełdowym. Dobrze dobrane akcje w takich momentach wpadają w trend horyzontalny i marazmem reagują na to co dzieje się z większością walorów.

W miesiącu Grudniu Pożegnaliśmy się z akcjami GTC realizując na nich niewielką stratę, a w zamian do naszego portfela trafiły Akcje KGHM i ENERGA. Szczegóły tych inwestycji opisałem w artykule z 18.12 , jednak jak się okazało, Akcje Energa były jedynie przelotnym romansem, który został zamieniony na Akcje RAFAKO. Szczegóły tej inwestycji opiszę w kolejnym artykule. Za nami bardzo Ciekawy Rok. Podczas Gdy Cały rynek spadł o ok. –  7%  nasz portfel zanotował dwu cyfrowy wzrost. Więcej na ten temat również opiszę w kolejnym wpisie, który pojawi się na dniach. (……)

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading